Analistler Bu 3 Altcoin İçin Hedefleri Koydu: Sıra Boğalarda!

Kripto analisti David, LINK fiyatında yaklaşık yüzde 35’lik bir yükseliş öngörüyor. Analist ayrıca RNDR için güçlü bir yükseliş bekliyor. Popüler analist Ali Martinez ise lider altcoin rakibi Cardano’nun ADA’sında bir patlama tahmin ediyor.

LINK fiyat tahmini: Altcoin fiyatı önceki kilit dirençten sıçradı!

Chainlink (LINK) fiyatı uzun vadeli direnç bölgesini 18 dolardan aştı. Ayrıca, geçen hafta bunu destek olarak teyit etti (yeşil ok). Sıçrama, yutan bir boğa formasyonu yarattı. Bu, boğaların küçük düşüşlerde agresif bir şekilde alım yaptığını gösteren bir boğa sinyalidir.

Bu arada, haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi), önceki düşüş sapma çizgisini destek olarak teyit etti. Ayrıca, LINK için daha fazla kazanç potansiyelini destekleyerek yukarı doğru eğilim gösteriyor. Bu nedenle, altcoin fiyatının potansiyel olarak bir sonraki önemli yatay direnç olan 28 dolara yükselmesi mümkün. Bu hedef, mevcut fiyattan %35,61’lik bir artışa karşılık geliyor.

LINK/USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası beklenti, LINK fiyatının önümüzdeki günlerde yükselmeye devam edeceği yönünde. En yakın hedef 22,6 dolar ve daha yüksekte 28 dolar var. Bu boğa görünümü, LINK fiyatının haftalık zaman diliminde 18 dolar bölgesinin altına düşmesi ve kapanması durumunda geçersiz olacaktır.

RDNT fiyat tahmini: Bir sonraki hedef neresi?

Radiant Capital (RDNT) fiyatı, 19-25 Şubat 2024 haftasında 0,34 dolarlık önemli direnç bölgesinin üzerine çıktı. Kırılma, büyük bir boğa şamdanı ve yüksek işlem hacmiyle gerçekleşti. Bu da kırılmanın geçerliliğini doğruladı. Geçen hafta, fiyat bu bölgeyi destek olarak teyit etmek için geri döndü (yeşil ok) ve bir boğa Pinbar mumu oluşturdu. Bu hareket, 2023 Nisan’dan bu yana ayı trendinin sona erdiğini gösteriyor. Ayrıca, RDNT’nin yeni bir boğa trendinde olduğuna işaret ediyor.

Bu arada, RDNT için haftalık RSI aşırı alım bölgesine yaklaşıyor ve yükseliş eğiliminde. Bu da boğaların piyasanın kontrolünü elinde tuttuğunun sinyalini veriyor. Bu nedenle, altcoin fiyatının önümüzdeki haftalarda 0,49 dolarlık direnç bölgesine doğru yükselmeye devam etmesi olası. Bu bölgeyi fethederse bir sonraki direnç seviyesi olan 0,68 dolara yükselmesi mümkün. Bu hedefe, önceki düşüşün 1,618 dış Fib geri çekilme seviyesine denk geliyor.

RDNT/USDT haftalık grafik. Kaynak: TradingView

En olası beklentiler, RDNT fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. En yakın hedef 0,43 dolar ve daha yukarıya doğru 0,49 dolar ve 0,68 dolar var.

ADA fiyat tahmini: Altcoin parabolik mi olacak?

Kripto para piyasasının toplam kapitalizasyonu, 2021’den bu yana dokunulmamış olan 2,5 trilyon dolar seviyesini yeniden ziyaret etti. Cardano (ADA), 10 dolara doğru parabolik bir hareketin başlangıcını yansıtırken performans açısından hala geride kalıyor. Bu bağlamda, kripto analisti Ali Martinez, bu olasılığı araştıran bir teknik analiz paylaştı. Analist, ADA için 10 doları işaret etti ve şunları söyledi:

Önceki yükseliş döngüsünü yansıtıyor gibi görünüyor. Bu model devam ederse, ADA 10 dolara doğru parabolik bir şekilde gitmeden önce kısa bir düzeltmeye tanık olabiliriz!

Özellikle Cardano, uzmanın analizine göre haftalık grafikte bir konsolidasyon aralığından çıktı. Aynı modeli 2019-2020’de, 2021’de 3,10 dolara doğru kayda değer yükselişten önce de yaşamıştı. Dolayısıyla, ADA fiyatının önceki yükselişini yansıtması halinde yaklaşık 10 dolarlık bir hedef söz konusu.

ADA/USD haftalık grafiği. Kaynak: Ali Martinez

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x